пиво, молодь
Сало - сила, спорт - могила

3 листопад. Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту констатує, що в Україні 68% юнаків і 64% дівчат вживають алкоголь.

Про це на парламентських слуханнях на тему «Молодь за здоровий спосіб життя» сказав міністр сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

«В Україні курять 45% юнаків і 35% дівчат, вживають алкоголь 68% хлопців і 64% дівчат. 13% молоді вживають так звані легкі наркотики. За різними експертними оцінками, близько 80% наркозалежних – це молоді люди від 14 до 35 років», – сказав він.

Міністр зазначив, що в останні роки значно збільшилася кількість хворих на туберкульоз та ВІЛ-інфікованих серед молоді, а також наркоманів.

«За останні 10 років частка хворих на наркоманію серед неповнолітніх збільшилася у 6-8 разів», – заявив він.

За його словами, у вільний час фізичними вправами займається кожен третій 6-класник і кожен шостий студент.

«Тобто, чим людина стає дорослішою, тим менше у нього бажання і часу на активний спосіб життя», – сказав він.

За словами Сафіулліна, за даними соціологічних досліджень, 1/3 молодих людей готові приділяти свій вільний час занять спортом і фізичними вправами, якщо буде відповідна інфраструктура.

Він також підкреслив, що формування бажання займатися спортом і вести здоровий спосіб життя у молоді – це завдання не тільки держави, але й окремого громадянина.

За словами міністра, для реалізації цієї мети необхідна співпраця сім’ї, громадянського суспільства і держави.

«Міністерство готове взяти на себе відповідну лідерську роль у реалізації програми формування здорового способу життя», – додав він.

При цьому Сафіуллін зазначив, що Мінсім’ї вже виступило з ініціативою щодо розвитку спортивної інфраструктури починаючи з наступного року, яка передбачає будівництво 500 багатофункціональних майданчиків, 15 басейнів і 15 льодових ковзанок.

Джерело censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.