Новини світу. 29 листопада. Рим. Колишня дівчина за викликом Надя Макрі заявила в інтерв’ю італійському приватному телеканалу Sky TG24, що брала участь у трьох вечірках в резиденції прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі. Вона стверджує, що отримала 5000 євро за “інтимну зустріч” з главою уряду.

Берлусконі
Берлусконі не скупиться на повій

Сільвіо Берлусконі вже не раз звинувачували в організації сексуальних оргій на його віллі. Через численні подружні зради колишня дружина Берлусконі Вероніка Ларіо в минулому році подала на розлучення після 30 років спільного життя і 19 років законного шлюбу.

На цей раз 28-річна повія Надя Макрі розповіла телеканалу Sky TG24, що прямо на вулиці до неї підійшов чоловік зі словами: “Я знаю, хто може змінити твоє життя … Це глава італійської Ради”.

Дівчина стверджує, що отримала 5 000 євро за “інтимну зустріч” з італійським прем’єром. Вона також розповіла, що брала участь, щонайменше, в трьох вечірках у резиденції Берлусконі. “Там завжди було багато дівчаток, в тому числі дуже молодих”, – сказала Надя.

Адвокат Берлусконі, Нікколо Гедіні, всі звинувачення на адресу свого клієнта відкинув, пообіцявши оскаржити їх у суді з використанням “відповідних правових механізмів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.