Новини світу. 27 листопада. Росія. Мер Самари Дмитро Азаров написав у своєму блозі в Живому Журналі, що має намір зобов’язати підлеглих реагувати на скарги та пропозиції мешканців міста, які ті залишають у коментарях до його інтернет-записів.

чиновники працюватимуть у ЖЖ

“На нарадах постійно розглядаємо питання більш активної роботи із зверненнями громадян. Число листів від самарівців останнім часом зросло майже вдвічі. І це цілком зрозуміло – у багатьох з’явилася надія на вирішення давно наболілих проблем”, – пише мер у своєму блозі, пояснюючи, що жителі Самари звертаються як до нього особисто, так і в коментарях до постів.

“Ваші відгуки, скарги, пропозиції для мене важливі. Це відображення ситуації в місті, а значить, для чиновників – керівництво до дії. Блог зобов’язав всіх читати. Така форма роботи комусь здасться незвичною, хтось взагалі без офіційного листа на своє ім’я пальцем не ворухне. Такі керівники мені не потрібні, переходимо на оперативне реагування”, – зазначає мер в блозі.

Азаров пише, що рекомендував відгукнутися на його звернення підлеглим. “Є проблема – є рішення. Я хотів би подивитися, хто з керівників працює зі зверненнями з блогу. Пропоную міським чиновникам проявити себе в блозі”, – йдеться в записі.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.