19 листопада. Прем’єр-міністр Микола Азаров відбув до Санкт-Петербурга для участі в засіданні ради глав урядів країн-членів Співдружності Незалежних Держав.

На порядку денному наради - низка економічних питань

Засідання проходитиме в президентській бібліотеці імені Бориса Єльцина.

На ньому планується обговорити хід підготовки проектів договору про зону вільної торгівлі та міждержавну державну програму інноваційного співробітництва країн СНД.

У програмі засідання також обговорення угод про співробітництво в охороні інтелектуальної власності та плану заходів у сфері гуманітарного співробітництва.

Голови урядів країн СНД планують заслухати прогноз виробництва та споживання енергоресурсів на період до 2020 року, концепцію підвищення продовольчої безпеки, основні напрямки функціонування ринку м’ясо-молочної продукції та інформацію про основні цільові макроекономічні показники країн СНД.

Крім того, планується розглянути звіт щодо діяльності координаційної транспортної ради в 2006-2009 роках, щодо діяльності міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації, а також інформацію про хід виконання плану реалізації першого етапу стратегії економічного розвитку СНД, з виконання єдиного бюджету органів СНД за 2009 рік, внесення змін до бюджету СНД на 2010 рік і бюджету СНД на 2011 рік.

На засіданні в Санкт-Петербурзі глави урядів планують також розглянути питання використання асигнувань на створення і розвиток об’єднаної системи спільної протиповітряної оборони.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.