Микола Азаров
Азаров каже, що інфляція буде 10%

Новини України. 5 листопада. Київ. Інфляція в Україні в жовтні впаде нижче 0,4-0,5% після сплеску в 2,9% у вересні, заявив прем’єр-міністр Микола Азаров у ході зустрічі з представниками місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) у п’ятницю.

“Уряд був трохи стурбований підвищеною інфляцією у вересні, причиною чого стали не монетарні або витратні фактори, а ріс цін на ринку. У жовтні інфляція буде становити не вище 0,4-0,5%, а за підсумками року не буде перевищувати 10%”, – вказується в повідомленні на веб-сайті уряду з посиланням на прем’єра.

Згідно з повідомленням, керівник місії МВФ в Україні Атанасіос Арванітіс в ході зустрічі зазначив, що підвищений рівень інфляції в країні у вересні поточного року – це тимчасове явище, оскільки в даний час простежується чітка тенденція до зниження базової інфляції в країні.

Як повідомлялося, споживчі ціни в Україні, які виросли в серпні на 1,2%, у вересні додали ще 2,9%: за підсумками січня-вересня інфляція в країні склала 7,4%. Раніше уряд прогнозував невелике уповільнення інфляції в 2010 році до 12% з 12,3% у минулому році.

Базова інфляція в Україні у вересні 2010 року прискорилася до 1,5% в порівнянні з 0,6% у серпні: з початку року базова інфляція досягла 5,5%.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.