Новини України. 12 листопада. Київ. Прем’єр-міністр України Микола Азаров впевнений, що Податковий кодекс приймуть вчасно і встигнуть на його основі скласти бюджет-2011.

Микола Азаров
Азаров обіцяє МФВ, що все буде так, як вони хочуть

Про це глава уряду заявив під час переговорів з представниками місії Міжнародного валютного фонду з узгодження тексту Меморандуму про співпрацю з МВФ, повідомляє прес-служба Кабміну.

Азаров гарантував, що державний бюджет на наступний рік буде розроблений відповідно до тих параметрів, які закладені у програму співпраці з МВФ, оскільки вони є реалістичними і відповідають інтересам розвитку економіки України. Зокрема, глава уряду запевнив представників МВФ, дефіцит держбюджету 2011 р. не перевищить 3,5% ВВП.

У свою чергу керівник Місії МВФ Атанасіос Арванітіс зазначив, що йому відомо про плани Кабміну прийняти проект Податкового кодексу ще в листопаді. Він підкреслив, що в такому випадку є всі можливості в найкоротші терміни представити до парламенту і прийняти державний бюджет-2011 на новій податковій базі.

“Ми знаємо, що друге читання проекту Податкового кодексу в парламенті відбудеться 18-19 листопада. У цьому разі до кінця поточного місяця ви зможете подати на розгляд проект державного бюджету”, – зазначив керівник місії МВФ.

Нагадаємо, 3 листопада цього року в Україні почала роботу місія МВФ. Робота місії триватиме до 15 листопада.

Відзначимо, вчора глава представництва МВФ в Україні Макс Альєр заявив, що результати роботи місії МВФ в Україні будуть озвучені не раніше наступного тижня.

“На вихідних результатів ще не буде, вони будуть озвучені не раніше наступного тижня. Ми дамо коментарі після завершення переговорів, коли буде оголошено рішення за кредитами. Поки дискусії йдуть добре”, – заявив Макс Альєр.

Як повідомлялося, умови кредиту, МВФ надає Україні, передбачають низку економічних заходів, включаючи скорочення дефіциту бюджету до 3,5% ВВП в 2011 р. і до 2,5% – в 2012 р. Скорочення бюджетного дефіциту вимагає від української влади непопулярних рішень у сфері оподаткування, пенсій і зарплат працівників держсектора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.