Микола Азаров
Азаров готовий розмовляти з МВФ про ПК

1 листопада. Прем’єр заявив, що готовий враховувати і розглядати зауваження МВФ стосовно Податкового кодексу, але не обов’язково приймати.

Микола Азаров наголосив: “До критичних зауважень я ставлюся абсолютно позитивно. Критичні зауваження виходять з того, щоб зменшити ризики фінансової нестабільності, збільшення дефіциту бюджету. Робляться вони кваліфікованими людьми. Тому як я можу до них ставитися? Тільки позитивно”.

Глава уряду вважає, що якщо критичні зауваження базуються на реальному знанні ситуації і виходять з конструктивних позицій, до них слід ставитися нормально.

“Я готовий їх (критичні зауваження до проекту Податкового кодексу – ред.) враховувати і розглядати. Це зовсім не означає, що з усіма критичними зауваженнями я можу погодитися. У мене є своя точка зору, свої аргументи, розрахунки, прогнози розвитку ситуації. Тому, я готовий ці критичні зауваження прийняти на розгляд і дискутувати “, – заявив він.

За словами Азарова, у процесі розгляду зауважень цілком можливо, що десь українська сторона відступить від своїх позицій, а десь МВФ відмовиться від критики.

“У результаті з’явиться узгоджена думка”, – підсумував він.

Нагадаємо, раніше керівник Комітету ВР з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник повідомив, що кінцевий термін розгляду Податкового кодексу – 18 листопада. У першому читанні урядовий проект кодексу був прийнятий 7 жовтня.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.