Новини світу. 13 листопада. Федеральна поліція Бельгії використала частину коштів, отриманих від сплати автолюбителями штрафів за порушення правил дорожнього руху, на придбання вертольота, повідомив журналістам представник профспілки працівників державних служб Поль Шеренс.

випив пиво - поміг поліції

“Ми дізналися тепер, що за останні роки федеральна поліція зібрала 4,5 мільйона євро і використовувала ці кошти для купівлі вертольота. Насправді, ці гроші варто було спрямувати на поліпшення дорожньої безпеки”, – сказав він.

У так звані “штрафні” фонди гроші надходять від сплати штрафів порушниками правил дорожнього руху, в тому числі, за перевищення допустимого швидкісного режиму і водіння в нетверезому стані.

З 1 жовтня цього року бельгійська поліція також отримала право перевіряти автолюбителів на наркотики. Перевірка полягає в моментальному тестуванні слини, що дозволяє визначити, чи знаходиться людина під впливом наркотиків.

Поміж тим, багато досліджень показують, що при проведенні подібних тестів існує висока ймовірність помилкового результату.

За різними оцінками, шкала похибки складає від 8% до 16%, що, як стверджують адвокати, “створить поліції проблеми при розгляді цих справ у судах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.