Новини України. 9 листопада. Торговий відділ Посольства Австрії в Україні проведе економічну місію за участю австрійських фірм під назвою «Пошук постачальників у Західній Україні». Захід проводитиметься завтра, 10 листопада, у Львові.

Австрія Україна
Австрія шукатиме бізнес-партнерів в Україні у Львові

Учасники місії зможуть провести переговори з австрійськими підприємцями, зацікавленими в розміщенні замовлень на виготовлення продукції в галузі металообробки, деревообробки, виробництва пластмасових деталей та спортивного інвентарю, продажу торфу, паливних брикетів, продукції деревообробки тощо.

Українські фірми також матимуть нагоду запросити австрійських учасників відвідати свої підприємства.

Серед учасників зустрічі, зокрема Blizzard Sport GesmbH (виробництво лиж і спортивного спорядження), E. Doppler & Co. GmbH (виробництво парасольок, тентів, садових меблів), Neuhofer Holz GmbH (переробка деревини), Franz Kranzinger GmbH (виробництво садових ґрунтів) та інші.

Захід почнеться 10 листопада 2010 р. о 10.00, в приміщенні Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк, 14), повідомляє Advantage Austria.

Comments

  1. супер, побільше б таких заходів! Це надзвичайно корисно для нашого малого та середнього бізнесу, а особливо для розвитку міжнародної співпраці, що на сьогоднішній день є дуже важливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.