Австрійці оброблятимуть деревину в Україні

10 листопада. Україна. Австрійська деревопереробна компанія Schweighofer GmbH у 2011 році планує відкрити комплекс з переробки деревини вартістю 100 млн. євро у місті Коломия Івано-Франківської області.

Відповідний протокол щодо наміру будування комплексу з переробки деревини підписали голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк та представник компанії Василь Сивуля. Комплекс вироблятиме 500.000 м³ деревини на рік. Завод перероблятиме м’яку деревину діаметром 8 см та більше.

Вишиванюк зазначив, що на заводі буде безвідходне виробництво, тому що електростанція, яка розташована поряд з комплексом, буде працювати саме на відходах виробництва. Для запровадження цього проекту компанія має намір викупити 25 гектарів несільськогосподарської землі, яка раніше була місцем для нафтосховища.

Компанія буде продавати продукцію на внутрішньому та зовнішньому ринках. Фірма Schweighofer GmbH , головний офіс якої розташований у Відні (Австрія), працює на ринку деревопереробної продукції вже більше 365 років.

Компанія має 4 експлуатаційні об’єкти у Румунії, а також офіси для закупівлі деревини у Празі (Чеська республіка), Братиславі (Словаччина) та Івано-Франківську (Україна). Підприємство постачає свою продукцію у США, Азію, Європу, Японію та до Близького Сходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.