Багато хочеш - не отримаєш нічого

2 листопада. Австралія. Вікторія Бекхем зажадала від австралійців майже мільйон доларів за свою появу на кінних перегонах Кубок Мельбурна.

У таку неймовірну суму місіс Бекхем оцінила свою появу у VIP-ложі змагань під руку зі своїм чоловіком Девідом. Все почалося з того, що команда, де грає Бекхем проводить товариський матч з австралійським Newcastle Jets в графстві Новий Південний Уельс.

Вікторія, яка завжди супроводжує свого чоловіка по всьому світу, дізнавшись про скачки, вирішила скористатися таким вдалим збігом обставин і звернулася в оргкомітет Кубка Мельбурна.

Австралійці уважно розглянули пропозицію місіс Бекхем і, як не дивно, відхилили його посилаючись на “дуже високі запити” колишньої співачки, а нині простого дизайнера одягу.

Джерело Люкс

Вікторія Бекхем зажадала від австралійців майже мільйон доларів за свою появу на кінних перегонах Кубок Мельбурна.

У таку неймовірну суму місіс Бекхем оцінила свою появу у VIP-ложі змагань під руку зі своїм чоловіком Девідом. Все почалося з того, що команда, де грає Бекхем проводить товариський матч з австралійським Newcastle Jets в графстві Новий Південний Уельс. Вікторія, яка завжди супроводжує свого чоловіка по всьому світу, дізнавшись про скачки, вирішила скористатися таким вдалим збігом обставин і звернулася в оргкомітет Кубка Мельбурна.

Австралійці уважно розглянули пропозицію місіс Бекхем і, як не дивно, відхилили його посилаючись на “дуже високі запити» колишньої співачки, а нині простого дизайнера одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.