Новини авто. 24 листопада. Audi Group за перші дев’ять місяців поточного фінансового року збільшила обсяг виручки на 19,9% – до 26 млрд. євро.

Audi
Audi заробила рекордну суму

Операційний прибуток за той же період виріс істотніше – на 93,8%, досягнувши 2,3 млрд. євро, що є новим абсолютним рекордом групи компанії.

За перші три квартали поточного фінансового року Audi Group повною мірою скористалася зростанням світового попиту на автомобілі та перевагами свого привабливого модельного ряду. Марка з чотирма кільцями збільшила обсяг поставок у зазначений період до рекордного рівня – в цілому до 829307 автомобілів (+17,6%).

Обсяг виручки Audi Group за період з січня по вересень продемонстрував більш високий зріст, ніж обсяг поставок. Цей показник виріс на 19,9% і досяг 26 млрд. євро. Група компаній збільшила операційний прибуток на 93,8% до 2,3 млрд. євро, у значно більший відсоток у порівнянні з виручкою. Навіть у порівнянні з рекордним 2008 роком, коли був зафіксований операційний прибуток у розмірі 2,1 млрд. євро, приріст становить 10,3%. Операційна рентабельність продажів за перші три квартали 2010 року сягнула 8,7%.

Як зазначив голова правління Audi Руперт Штадлер, виходячи з обсягу розміщених замовлень, в компанії очікують зміцнення позицій у четвертому кварталі і «чудових результатів за рік в цілому».

Фінансовий директор Audi Аксель Штротбек додав, що при збереженні значного зростання в Китаї, Audi планує збільшити доходи за рахунок різкого підвищення попиту в Сполучених Штатах. За його словами, обсяг замовлень у всьому світі перевершив очікування, тому заводи Audi Group будуть працювати практично з повним завантаженням до початку 2011 року.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.