Новини технологій. 9 листопада. Apple виготовлятиме навушники сам для себе. Компанія купила компанію Wi-Gear, яка спеціалізується на виробництві Bluetooth-аксесуарів, повідомляють джерела.

Bluetooth Wi-Gear iPhone, Apple, навушники
Apple купив навушники компанії Wi-Gear

Жодна з компаній офіційно не підтвердила факт операції, її сума невідома. Проте співзасновник Wi-Gear Майкл Кім (Michael Kim) вже змінив дані про місце роботи у своєму профілі в професійній соціальній мережі LinkedIn на “iOS Bluetooth-інженер у Apple”. Крім того, на сайті Wi-Gear з’явилося повідомлення, що компанія припинила свою діяльність.

Wi-Gear розробляла лінійку Bluetooth-навушників під назвою iMuffs, а також адаптер для смартфона iPhone та першого покоління і плеєрів iPod, який забезпечує передачу стерео по Bluetooth. Дизайн продуктів компанії виконаний в одному стилі з мобільними пристроями Apple.

Придбання Wi-Gear дозволяє шанувальникам продукції Apple сподіватися, що компанія планує випускати бездротові Bluetooth-навушники під власним брендом. Раніше Apple продавала Bluetooth-моногарнітуру для iPhone, однак у березні 2009 року її продажі були припинені.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.