Новини економіки. 9 листопада. Американська AOL всерйоз розглядає можливість поглинання Yahoo – кілька днів тому інтернет-корпорація найняла декількох фінансових консультантів для обговорення свого стратегічного розвитку.

AOL і Yahoo
AOL серйозно задумався над купівлею Yahoo

Зокрема, AOL консультують експерти з Bank of America і інвестбанк Allen & Co, що займається медійними та розважальними проектами, повідомили інформовані джерела, передає Reuters.

За останні кілька днів AOL було представлено декілька різних сценаріїв об’єднання з Yahoo, у тому числі варіанти злиття їх діяльності. Один зі сценаріїв передбачає злиття онлайн-бізнесів двох інтернет-корпорацій після викупу активів Yahoo в Азії (у тому числі 40% її цінних паперів у китайської Alibaba Group).

Офіційних переговорів між AOL і Yahoo не було, оскільки ідея про об’єднання двох інтернет-корпорацій ще знаходиться в ранній стадії. Якщо злиття AOL і Yahoo пройде успішно, то на ринку онлайнової реклами з’явиться серйозний конкурент, в першу чергу для Google, вважають експерти.

Раніше декілька інвестфондів, включаючи Sliver lake, TPG Capital, Madison Dearborn Partners і KRR, вивчали разом з AOL можливість покупки Yahoo, проте за останні кілька тижнів їх інтерес помітно послабшав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.