Новини спорту. 18 листопада. Збірна Англії на домашньому полі лондонського «Уемблі» поступилася у товариському матчі французам.

Лоран Блан
Лоран Блан привіз перемогу з Лондона додому

Рахунок відкрив форвард мадридського «Реала» Карім Бензема, а на початку другого тайму хавбек «Марселя» Матьє Вальбуена подвоїв перевагу гостей. Все, на що виявилися здатні господарі – відіграти один м’яч зусиллями Пітера Крауча, який вийшов на заміну за п’ять хвилин до кінця основного часу.

Своєю чергою команда Діка Адвоката збірна Росії не змогла впоратися з колишньою командою голландця на своєму полі.

Матч розпочався з легкого шоку для росіян. Вже на 2-й хвилині гості повели і рахунку.

Росіяни програли в основному через промахи з вигідних положень, а також через помилки в обороні, а також через бажання виграти “малою кров’ю” і “на класі”. Росія – Бельгія 0:2 (0:1). Голи: Лукаку, 2 (0:1); Лукаку, 73 (0:2).