10 жовтня. Останньою краплею, яка може призвести до відставки уряду Сільвіо Берлусконі після низки скандалів, називають італійські оглядачі можливу відставку міністра культури Сандро Бонді.

Сільвіо Берлусконі
Берлусконі пророкують відставку

Після обвалення одного з археологічних пам’ятників у Помпеях нижня палата парламенту вимагає винести вотум недовіри міністру.

«Ви можете, звичайно, вимагати моєї відставки, але це буде невірно ні з політичної, ні з моральної точки зору. Не тільки тому, що я цього не заслуговую, але й тому, що це буде ще однією ознакою політичної кризи, що посилюється», – каже чиновник.

Опозиція вважає його відповідальним за те, що сталося: «Я вважаю, що міністр повинен прийняти те, що більшість в цій палаті вимагають від нього визнати свою відповідальність і подати у відставку», – каже один з її представників.

У минулу суботу в Помпеях повністю обвалився так званий «Домус гладіаторів», на стінах якого знаходилися фрески, що відмінно збереглися.

Італійські аналітики впевнені, що якщо вотум недовіри міністру культури буде винесено, точно так само обрушиться і весь кабінет Берлусконі.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.