порно

8 листопада. Американський пастор був звинувачений у крадіжці 83 тисяч доларів з власного приходу в штаті Массачусетс. За даними поліції, більшу частину грошей преподобний Кіт Леблан витратив на купівлю відео для дорослих. Зараз священик відпущений під підписку про невиїзд.

За даними департаменту поліції міста Хейвенхілла в штаті Массачусетс, 59-річний священик Кіт Леблан викрав з казни приходу 83 149 доларів в період між 2004 – 2010 роками. Близько 50 тисяч доларів з них складалися з коштів, залучених за рахунок пожертвувань, продажу церковних свічок і виручки від щорічних різдвяних базарів. Слідчі стверджують, що цими грошима преподобний оплачував свої онлайн покупки – порнографічні DVD.

Минулого тижня поліція Хейвенхілла пред’явила Леблану звинувачення в підробці документів, крадіжці і розтраті коштів церкви. Священик був випущений під підписку про невиїзд.

За даними агентства AFP, пастора відправили в реабілітаційний центр в штаті Пенсільванія, що спеціалізується на лікуванні людей з “поведінковими проблемами”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.