Олександр Фельдман
Фельдман каже, що євреї люблять Януковича

5 листопада. Народний депутат України, президент Українського єврейського комітету Олександр Фельдман за результатами своїх зустрічей під час візиту в США з відомими американськими політиками та єврейськими лідерами заявляє про їх підтримку дій Президента України Віктора Януковича.

Як повідомили в прес-службі Фельдмана, підтримка зусиль Януковича щодо зміцнення міжнаціонального миру та злагоди в Україні була виражена під час Конференції президентів найбільших американських єврейських організацій.

Також в повідомленні говориться, що керівництво Американського єврейського комітету висловило бажання підключитися до реалізації заходів у рамках 70-ї річниці трагедії Бабиного Яру в Україну.

Крім того, за результатами зустрічі з главою Фонду міжетнічного порозуміння Марком Шнаєром, який входить до ТОП-50 впливових єврейських лідерів США, досягнуті домовленості про його приїзд в Україну для проведення конференції з міжрелігійного діалогу.

У той же час, за словами Фельдмана, на зустрічах з представниками єврейських організацій США відзначалася “стурбованість результатами ВО Свобода на останніх виборах в Україні”.

Як повідомлялося, Фельдман написав статтю в британському виданні Open Democracy, в якій закликав “не поспішати судити нову Україну”.

Джерело censor.net

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.