Новини технологій. 15 листопада. Закляті вороги мають намір разом попрацювати над мобільною платформою MeeGo.

MeeGo
AMD та Intel спільно працюватимуть над MeeGo

Компанія AMD, другий за величиною виробник персональних процесорів, оголосила про намір взяти участь у роботі над мобільною операційною системою MeeGo, що базується на відкритому коді. Варто зауважити, що зараз над цією платформою вже працює корпорація Intel, один з “заклятих ворогів” AMD, а також Nokia і виробники чіпів.

За словами представників AMD, інженери компанії будуть забезпечувати підтримку розробникам MeeGo, при цьому сама компанія поки не планує випускати власні пристрої на базі нової операційної системи. Варто також зауважити, що офіційним розробником MeeGo є організація Linux Foundation. Офіційний анонс MeeGo 1.0 відбувся в лютому цього року, а наприкінці жовтня було оголошено про випуск версії 1.1, яку планується встановлювати на мобільні пристрої.

Нагадаємо, що Intel і AMD відомі як компанії, що ведуть надзвичайно гостру конкурентну боротьбу, яка виражається в тому числі і нападками в пресі. Так, кілька років тому голова AMD опублікував відкритий лист, в якому звинуватив Intel у підкупі виробників комп’ютерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.