18 листопада. США. Алкогольні коктейлі з додаванням кофеїну зникнуть з США.

кількість смертей від енергетиків збільшується

Американські компанії, що торгують алкогольними напоями з наявністю кофеїну в їх складі, піддадуться регулюючим заходам з боку відповідних органів США.

Таке рішення може стати наслідком невдоволення громадських організацій і законодавців, які впевнені, що ці напої не безпечні.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів, а також Федеральна комісія з торгівлі застережуть виробників від додавання кофеїну в пиво та інші алкогольні напої. Про це повідомляє Flexnews з посиланням на сенатора Чарльза Шуммера.

Шуммер стверджує, що ці заходи дозволять захистити ринок від подібних продуктів, хоча точно сказати, коли влада заборонить напої, ще не можна.

Нагадаємо, що причиною невдоволення громадськості діяльністю компаній-виробників подібних напоїв стала велика кількість випадків отруєння алкогольними напоями з вмістом кофеїну.

Напередодні один з виробників енергетиків – Phusion Projects – вже оголосив про плани відмовитися від використання кофеїну, гуарани і таурину в напоях. Надалі компанія буде випускати популярний коктейль Four Loko без додавання кофеїну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.