Новини України. 13 листопада. Одеса. Одеський апеляційний адміністративний суд 12 листопада відмовив колишньому меру Одеси Едуарду Гурвіцу в позові про бездіяльність Одеської міської виборчої комісії, яка на думку позивача, проігнорувала численні порушення законодавства в ході виборчого процесу.

Едуард Гурвіц
Гурвіц називає рішення суду незаконним

Про це журналістам повідомив представник Гурвіца у суді Сергій Василишин.

“Це рішення апеляційного суду є неправомірним, оскільки навіть не були розглянуті всі наші доводи і не допитані свідки”, – сказав Василишин.

Він додав, що суд не оцінив доводи, наведені в обгрунтуванні вимог, і не дав їм належної оцінки.

“Він просто продублював рішення суду першої інстанції, а всі ті доводи, аргументи, докази, які наводилися, він навіть не оцінив”, – сказав Василишин.

За його словами, зараз в Одеському апеляційному адміністративному суді знаходиться ще одна апеляція Гурвіца – про визнання виборів недійсними.

Нагадаємо, Одеський окружний адміністративний суд 11 листопада відмовив колишньому меру Одеси Едуарду Гурвіцу у скасуванні результатів голосування з виборів мера Одеси, у повторному перерахунку голосів, а також у задоволенні іншого позову – про бездіяльність Одеської міської виборчої комісії.

Джерело Дело

Comments

  1. езжай уже в Хайфу. за два срока надоел хуже горькой редьки 🙁

  2. Когда Приморский суд вынес незаконное решение о назначении Гурвица – всё было законно…..а сейчас вдруг раз и незаконно. Однобокая у вас правда господа оранжевые…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.