Новини спорту. 9 листопада. Великобританія. “Челсі” веде переговори про будівництво нового стадіону на місці виставкового центру Earls Court, який знаходиться всього в півмилі від нинішньої арени клубу “Стемфорд Брідж”.

Стемфорд Брідж
Челсі збирається покинути відомий Стемфорд Брідж

До цих пір ці переговори трималися в секреті, оскільки міська влада планувала перетворити район Earls Court в житловий квартал. Проте тут занадто багато зацікавлених сторін, і клуб Романа Абрамовича не збирається упускати настільки чудову можливість.

Чим хороша ця можливість? По-перше клубу не доведеться міняти свою прописку, “сині” залишаться на заході Лондона, в пішій доступності від “Стемфорд Брідж“, без необхідності переїжджати на околицю англійської столиці, де “синім” раніше пропонували землю під будівництво.

По-друге, “Челсі” нарешті зможе реалізувати свою давню мрію. Очевидно, що в порівнянні з іншими лідерами англійського футболу – “Манчестер Юнайтед” і “Арсеналом” – “сині” позбавлені можливості отримувати такий же високий прибуток з домашніх матчів. Місткість “Стемфорд Брідж“, на якому клуб виступає вже 105 років, обмежена 42 тисячами глядачів.

“Переговори йдуть. Власники землі вивчають інші варіанти, тому “Челсі” необхідно діяти швидко. З точки зору “Челсі” це їх останній шанс знайти новий стадіон і залишитися на тій же території, де вони знаходяться понад століття”.

“Перша стадія переговорів вже відбулася, і зараз клуб обдумує свій наступний крок”, – цитує джерело всередині “Челсі” видання The Guardian.

Додамо, що Earls Court у 2012 році потрібно прийняти волейбольний турнір у рамках Олімпійських Ігор. Тільки після цього можна буде розпочати будівництво стадіону. Це означає, що залишити “Стемфорд Брідж” “Челсі” зможе лише в 2015 році.

Джерело premiership.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.