Юлія Тимошенко
Тимошенко поскаржилася європейському виданю на нечесні вибори в Україні

3 листопада. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що понад 60% українських громадян не вірять в чесність місцевих виборів, які відбулися в Україні 31 жовтня.

“Влада мала в руках усі карти: суди, Центральну виборчу комісію, територіальні виборчі комісії, місцеву адміністрацію. За даними опитувань понад 60% українців не вірять, що вибори були чесними. І вони мають рацію”, – сказала Юлія Тимошенко в інтерв’ю Newsweek Poland, повідомляє сайт лідера БЮТ.

Лідер партії “Батьківщина” нагадала, що українська опозиція апелювала до міжнародної громадськості, наводячи факти щодо планування владою фальсифікації виборів.

“Влада навіть у законі записала, що члени комісій мають право видаляти спостерігачів з виборчих дільниць! У законі також записано, що протокол, яким затверджуються результати виборів, буде вважатися дійсним за наявності підписів лише 3 із 18 членів комісій. Вони можуть це зробити в будь-якому місці і без свідків”, – пояснила вона.

“Влада впроваджує і власні новинки. За новими технологіями активісти Партії регіонів почали створювати партійні осередки під назвою моєї партії “Батьківщина”. Потім вони реєструвалися в суді і МВС, а відтак висували кандидатів у депутати, унеможливлюючи висування кандидатур справжніх діячів моєї партії. Це шахрайство, зокрема, мало місце в тих областях, де під час останніх президентських виборів я досягла чималого успіху. Чи можна це взагалі назвати виборами, якщо не важливо, хто і як голосує, але важливо, як буде написаний протокол, і хто підрахує голоси?”, – заявила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.