13 листопада. Сьогодні влада Індонезії опублікували уточнену статистику жертв виверження вулкана Мерапі на острові Ява. З моменту початку виверження вулкана 26 жовтня 240 осіб загинули, більше 400 тисяч стали біженцями.

Від Мерапі вже загинуло 240 осіб

За даними міністерства внутрішніх справ Індонезії, триваюче виверження Мерапі вже завдало серйозної шкоди економіці країни – вона оцінюється більш ніж в 260 мільйонів доларів. Офіційно зареєстровано 240 загиблих, проте їх число буде рости, оскільки багато людей числяться зниклими без вісті.

Через виверження Мерапі вже понад 400 тисяч людей стали біженцями. Хоча в останні кілька днів виверження пішло на спад, експерти національної геологічної служби Індонезії побоюються, що вулкан залишається непередбачуваним і він може в найближчі дні розпочати вивергатися з новою силою.

У п’ятницю та суботу аеропорт міста Джокьярта, що знаходиться на відстані 25 кілометрів від вулкана, неодноразово закривався, всього було скасовано декілька десятків рейсів.

25 жовтня влада Індонезії ввели надзвичайний стан через підвищену активність вулкана Мерапі. Перше виверження відбулося 26 жовтня і забрало життя 34 людей.

30 жовтня було зафіксовано четверте за рахунком виверження цього вулкана. Влада Індонезії евакуювала населення прилеглих населених пунктів.

Джерело AP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.