чорні дельфіни
Масове самогубство чорних дельфінів в Ірландії

Новини світу. 7 листопада. Великобританія. Масова загибель гринд, або чорних дельфінів, сталася в ці вихідні біля північного узбережжя Ірландії: екологи виявили більше 30 мертвих ссавців.

Як повідомив Саймон Берроу (Simon Berrow), представник Ірландської організації з охорони китів і дельфінів, тварини викинулися на берег у районі графства Донегол (Donegal). За його словами, це чи не найбільше масове “самогубство” гринд за всю історію країни.

Захисники навколишнього середовища побоюються, що до загибелі ссавців могло призвести використання новітнього сонарного обладнання, що належить військово-морським силам Великобританії.

Раніше представники Королівського флоту стверджували, що звукові радари не можуть принести шкоди великим морським ссавцям.

Тим не менше, раніше американський суд зобов’язав флот США відмовитися від застосування середньочастотних радарів під час навчань, визнавши, що ці прилади дійсно погано впливають на китів і дельфінів і позбавляють їх здатності орієнтуватися під водою.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.