Новини світу. 29 листопада. Великобританія. Безробітний 25-річний британець Кейт Макдональд є батьком 10 малюків, яких народили від нього різні жінки з різних куточків Великобританії.

Діти, діти, куди вас подіти?

Молодим мамам – подругам Макдональда – від 18 до 26 років. Клер Браянт, з якою Макдональд нещодавно розлучився, тільки у квітні народила від нього дитину, зараз вона знову вагітна. Як і дві інші “любі” Кейта – Сара Армстронг і Даніелла Літтл. Обидві жінки народжуватимуть у квітні 2011 року, причому Даніелла носить під серцем двійню.

Макдональд не в змозі утримувати всіх своїх дітей та подруг. Він не працює і живе на допомогу, яку йому виплачують по інвалідності – у багатодітного батька хвора спина.

Макдональд стверджує, що він не винен, в тому, що у нього стільки дітей: “Я не хотів так багато дітей, – запевняє він, – але всі ці дівчата грали зі мною в якісь дивні ігри. Багато чого з того, що вони говорять – неправда!”

При цьому, дівчата відчайдушно боряться за свого “нареченого”. Кожна впевнена, що заручена з Макдональдом, і незабаром вони одружаться і заживуть довго і щасливо. Адже Кейт “чесно” обіцяє одружитися, як тільки дізнається, що подруга вагітна. Подруги Макдональда навіть ведуть з цього приводу жваве листування в Facebook, де постійно лаються між собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.