Новини світу. 13 листопада. 15-річна нідерландська школярка Лаура Деккер, яка відправилася в середу від Канарських островів в одиночне кругосвітнє подорож, завершує перехід до Кабо-Верде. Деккер розраховує стати наймолодшим моряком в історії, яка обійде наодинці Землю.

Лаура Деккер

Як очікується, досягти островів вона зможе вже в середу, 17 листопада. Це буде першим серйозним морським переходом в одиночній регаті голландської школярки.

Спочатку планувалося, що Лаура Деккер відправиться в одиночну кругосвітню подорож в серпні. 21 серпня вона на своїй яхті “Гуппі” вийшла з португальського порту Портімао і зробила перехід в Гібралтар. Потім вона досягла Канарських островів, де зробила зупинку більш ніж на півтора місяця.

Згідно з планом плавання, Лаура має перетнути Атлантичний океан, пройти по Панамському каналу і вийти в Тихий океан. Потім її судно досягне берегів Австралії і вона пройде повз береги Індонезії в Індійській океан.

Далі існує два варіанти маршруту – або Лаура вибере короткий, у напрямку Суецького каналу, через який вона потрапить у Середземне море і звідти вже добереться до Нідерландів, або вона віддасть перевагу другому – вона може обігнути Африку.

Лаурі необхідно завершити своє плавання до 20 вересня 2012 року, коли їй виповниться 17 років. Батьки і сама голландська тінейджерка впевнені, що подорож вона завершить вже в квітні-червні 2011 року.

Нагадаємо, 27 липня суд нідерландського міста Міддельбург дозволив 14-річній Лаурі Деккер після 16 серпня приступити до виконання своєї мрії – одиночної кругосвітньої подорожі на яхті. Таким чином вона хоче стати наймолодшим моряком у світі, яка обійшла Землю під вітрилом.

нідерландська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.