Новини України. 12 листопада. Телеканал “1 +1” розпочинає кастинги нового реаліті-шоу “Чотири весілля”. Герої шоу – молоді пари, які збираються одружитися. Головний приз проекту – незабутній медовий місяць.

Чотири весілля
1+1 готує реаліті-шоу "Чотири весілля"

Як повідомляє прес-служба телеканалу, формат “Four Weddings” розроблений компанією ITV і успішно втілений у багатьох країнах світу. Чотири пари, разом зі знімальною групою проекту, готуються до весілля й одружуються. На кожну з чотирьох весіль приходять опоненти – три інші пари, які беруть участь в епізоді – і оцінюють церемонію за кількома основними критеріями. Молода сім’я, яка отримає найвищі бали, виграє головний приз – медовий місяць своєї мрії.

“1 +1” – загальнонаціональний україномовний канал. Аудиторія каналу в 2007 р. (18 +) склала 16,03%. Технічне покриття території України – 95%. Вперше вийшов в ефір у вересні 1995 р. З липня 2004 р. збільшив обсяг мовлення до 24-х годин на добу. У липні 2006 р. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення продовжила ліцензію телеканалу на 10 років. 100% акцій телеканалу належить медіа-корпорації “Central Media Enterprises Ltd.” (СМЕ).

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.