Лазарєв Анна Абрамович
Анна Абрамович і Микола Лазарєв

14 жовтня. Обранець 18-річної доньки російського олігарха і знаменита актриса Кіра Найтлі є співвласниками агентства нерухомості.

Нареченим Анни Абрамович є Микола Лазарєв, який народився в Москві та переїхав зі своєю родиною до Лондона в середині 1990-х років.

За його плечима досвід роботи юристом в британській фірмі Norton Rose і в установах низки компаній. Лазарєв також є акціонером компанії 30 Hyde Park Square Ltd, що володіє правом оренди нерухомості в одному з найбільш елітних районів британської столиці – Гайд-парк-сквер.

У числі інших акціонерів цієї компанії – знаменита британська актриса і красуня, 25-річна Кіра Найтлі, одна з найбільш впливових жінок Великобританії.

Яким видом діяльності займається 27-річний підприємець у даний момент – поки невідомо. З упевненістю можна сказати лише те, що він ніяк не включений в діяльність Романа Абрамовича.

Нагадаємо, статок Романа Абрамовича оцінюється більш ніж в $20 млрд, він вважається другим найбагатшим жителем Великобританії. Анна є старшою з 5 дітей Абрамовича від першого шлюбу. Вона успадкує близько $3,8 млрд. За деякими даними, інші діти від шлюбу Романа та Ірини – 17-річний Аркадій, 16-річна Соня, 10-річна Аріна та 8-річний Ілля – також отримають близько $4 млрд кожен.

Нагадаємо, нещодавно Микола Лазарєв заручився з донькою російського мільярдера.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.