Каріна Саркісова
Каріна Саркісова ще не поставила крапки над і у театральному скандалі

13 жовтня. Відень. Солістка балету Віденської опери російського походження Карина Саркісова, звільнена за участь в еротичній фотосесії для журналу Wiener, звинуватила керівництво театру в лицемірстві. “У минулому році Віденська опера сама змусила нас зробити фотосесію в нижній білизні фірми Agent Provocateur для реклами балету  “Кармен “, а 9 січня виходить балет Bella Figura, де дев’ять солісток весь час танцюють голі”, – заявила вона.

Балерина зазначила, що перша фотосесія (для Penthouse) дійсно відбувалася в балетному залі, але вона не отримувала у зв’язку з цим ніяких офіційних попереджень, тільки було висловлено побажання не зніматися в балетному залі. Друга фотосесія (для Wiener) проходила вже на природі.

На думку Каріни Саркісової, це справа рук профспілки в зв’язку з тим, що в найближчому часі вона мала підписати контракт, згідно з яким її дуже важко було б звільнити.

Балерина зазначила, що остаточного слова сказано ще не було і в п’ятницю, 15 жовтня, у неї відбудеться зустріч з директором Домініком Мейєром. Каріна Саркісова додала, що вона та її адвокат просили директора про цю зустріч і раніше, але він погодився лише після скандалу в пресі, передає NEWSru.

Джерело newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.