Мер Луганська

30 жовтня. Луганськ. Мер Луганська скупив тираж газети про себе і педофілів.

Про це йдеться в повідомленні редакції газети «Молодогвардієць», текст якого ми наводимо повністю:

«Вранці 20 жовтня 2010 р. у луганські кіоски «Союздрук» не надійшла суспільно-політична газета «Молодогвардієць».

Кіоскери давали читачам плутані суперечливі пояснення: «Ще не привезли. Вже продали. Газета більше виходити не буде». Редакція «МГ» офіційно заявляє, що номер від 20.10.2010 р. вийшов у світ, однак частина тиражу, призначена для поширення в роздріб, була скуплена оптом передвиборчим штабом луганського міського голови Сергія Кравченка.

Причиною, як ми вважаємо, були публікації. А саме:

– Стаття «Кравченко і педофіли. Хто «кришує» у Луганську брудний бізнес на голих школярах?». У ній ставиться питання, чому Луганський мер досі не відреагував на скандал навколо фільмів для педофілів?

– Стаття «Бісів мер. Сергій Кравченко з року в рік роздає луганчанам одні й ті ж обіцянки. Ну прямо на біс!» У публікації журналіст« МГ »наводить цитати різних років, де Кравченко обіцяє все те, з чим йде на вибори міського голови і зараз.

– Замітка «Колапс Кравченка». Газета стверджує, що за транспортний колапс у Луганську 15.10.2010 р. несе відповідальність персонально міський голова, який не забезпечив городян автобусами.

Ми вважаємо, що скупкою тиражу Кравченко підтвердив: все, що ми пишемо про нього – правда, і він боїться, що цю правду ми донесемо до городян.

Також ми вважаємо, що своїми діями Сергій Кравченко перешкоджає журналістам у їхній професійній діяльності, яка полягає в зборі та поширенні правдивої інформації – а це суперечить Законам України «Про інформацію», «Про засоби масової інформації». Дії Кравченка потрапляють під кримінальну відповідальність згідно зі ст. 171 Кримінального кодексу України.

Також Кравченко перешкоджає городянам одержувати інформацію. Адже на 16 сторінках газети були статті не тільки про його «подвиги», а й інші цікаві і важливі для луганчан публікації.

Газета «Молодогвардієць» не раз писала, що своїми діями на посаді мера Сергій Кравченко ховає рейтинг найвпливовішою на сході Україні політичної сили – Партії регіонів. І це в черговий раз підтвердилося.

В даний час редакція «МГ» розглядає можливість звернення до Президента України Віктора Януковича, лідера Партії регіонів, прем’єр-міністра України МиколиАзарова та генерального прокурора України Олександра Медведька.

Добраніч, Сергію Івановичу!

Редакція газети «Молодогвардієць»

Джерело Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.