У флешці була вся інформація з ноутбука

25 жовтня. Швеція. Злодії, які вкрали ноутбук в університетського професора, через тиждень прислали йому поштою флешку з вмістом комп’ютера.

Професор шведського Університету Умео отримав назад всі дані, які були на його вкраденому ноутбуці, повідомляє The Local. Злодії скопіювали їх на флешку і відправили йому поштою.

Професор, який відмовився називати своє прізвище, залишив сумку з ноутбуком біля входу в пральню, яка знаходиться в його ж будинку. Повернувшись з пральні, де він провів кілька хвилин, він виявив, що сумка зникла.

У сумці, крім ноутбука, були ключі, документи, щоденник і кредитні карти.

Професор подзвонив в поліцію і розповів про зникнення, а також попросив банк заблокувати картки.

Однак через якийсь час вкрадена сумка повернулася до свого власника – її підкинули на сходову клітку. Весь її вміст був на місці, окрім ноутбука.

Через тиждень після крадіжки професор отримав поштою конверт, в якому знаходилася флешка. Вставивши її в комп’ютер, він виявив, що на ній записані всі дані з його вкраденого ноутбука.

Професор розповів в інтерв’ю місцевій газеті Västerbottens-Kuriren, що ця історія змушує його вірити в людей. Він також додав, що інформація, записана в пам’яті комп’ютера або фотоапарата, найчастіше більш цінна для власника, ніж сам гаджет.

Джерело інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.