Цукор
Цукру стало більше

19 жовтня. Україна. За даними Національної асоціації цукровиробників “Укрцукор”, станом на 18 жовтня цукрові заводи виробили 0,71 млн. тонн цукру, що на 45% більше, ніж у минулому році.

З початку сезону цукроваріння на заводи надійшло 8,1 млн. тонн цукрових буряків, що на 63% більше, ніж у минулому році, а перероблено 6,3 млн. тонн (близько 77%). У виробництві задіяні 70 заводів (у минулому році – 51 завод).

Аналітики інвестгрупи “Сократ” вважають, що ця динаміка є позитивною для України в цілому. У цьому році було цукровими буряками було засіяно 503 тис. га, що при середній врожайності 30 тонн/га дозволить зібрати близько 15 млн. тонн цукрових буряків і виробити близько 1,7 млн тонн цукру в поточному сезоні, що буде на 33% більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, потреба України в цукрі складає близько 2 млн. тонн. Згідно з вимогами СОТ Україна зобов’язана надати право пільгового ввезення (ставка мита в 2%) 260 тис. тонн цукру. Велика частина пільгового цукру припадає на Бразилію (майже 75%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.