Чед Херлі ностальгує за старими часами

29 жовтня. Засновник YouTube Чед Херлі (Chad Hurley) піде з посади виконавчого директора відеохостингу на посаду радника, повідомляє блог TechCrunch.

Засновник YouTube повідомив про своє рішення в бесіді з редактором техноблога Робіном Вотерсом (Robin Wauters) увечері 28 жовтня. Він зазначив, що прийшов час змінити обстановку і переключитися на інші проекти.

Херлі не конкретизував плани нових проектів, але зазначив, що буде працювати над тим, з чого він сам та інші люди зможуть отримувати користь.

Підприємець пояснив своє рішення тим, що останні два роки фактичне управління YouTube здійснював Салар Камангар (Salar Kamangar) з Google. Нова посада, за словами Херлі, більше відповідає його нинішній ролі в роботі відеосервісу. “Я б вважав за краще, щоб YouTube залишався незалежним, яким він був до переходу під контроль Google“, – цитує слова Херлі на технологічній конференції в Дубліні Bloomberg.

Найпопулярніший у світі відеохостинг YouTube був заснований Чедом Херлі в 2005 році разом із Стівом Ченом (Steve Chen) і Джаведом Карімом (Jawed Karim). Пізніше Карім і Чен покинули компанію. У 2006-му YouTube був придбаний Google Inc за 1,65 мільярда доларів. Після цього штат відеосервісу збільшився приблизно в десять разів – з 67 до 600 співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.