Twitter
Уся правда про Twitter

17 жовтня. США. Один із засновників Twitter, Еван Вільямс (Evan Williams), який залишив 2 тижні тому посаду CEO, взяв участь у своєрідному твіттер-інтерв’ю, інформує internetno.net.

Протягом години він відповідав у своєму твіттер-акаунті на питання користувачів, розкривши кілька цікавих особливостей нової версії інтерфейсу і розповівши про деякі майбутні функції сервісу, що знаходяться в розробці.

Склавши разом відповіді Вільямса, ми склали список його найцікавіших висловлювань і наступних з них висновків.

* На сьогодні Twitter працює над більш зручним показом діалогів у правій панелі нового інтерфейсу (за аналогією з тим, як це зроблено у низці твіттер-клієнтів). Зараз у правій панелі відображається тільки 1 твіт з ланцюжка пов’язаних з твітів «Реплаї».

* Вільямс згоден, що нова структура URL, що включає в себе додаткові символи, не дуже “красива”, але, за його словами, це вимушений захід, покликаний зменшити час завантаження сторінок.

* Twitter не збирається запроваджувати можливість зробити “приватними” окремі твіти (аналог постів «френдс-онлі» в ЖЖ). За словами Уїльямса, Twitter – спосіб самовираження перед громадськістю.

* Розробники Twitter думають над тим, чи варто виводити реплаї і особисті повідомлення в загальну стрічку твітів.

* Одна з найбільш помітних недоробок нового інтерфейсу Twitter – відсутність повідомлень про особисті повідомленнях. Розробники обіцяють виправити це в найближчі терміни.

* Новий інтерфейс буде використовувати спеціальну технологію оновлення стрічки в реальному часі (User Streams API). В даний час ця технологія використовується в популярному клієнті соціальних мереж Tweetdeck.

* Зовнішній вигляд сторінки налаштувань буде найближчим часом приведено у відповідність з новим інтерфейсом.

* Художнього фільму про Twitter немає і не буде, хіба що це буде мультиплікаційний мюзикл (натяк на те, що йде в прокаті фільм «Соціальна мережа», знятий за мотивами історії створення Facebook)

* Інформаційні блоки “Also followed by” і “You both follow” найближчим часом повернуться в інтерфейс.

* Розробники сервісу також працюють над більш зручним переглядом ретвітів.

* Twitter планує регулярно вносити корінні зміни в сервіс, поточний редизайн – далеко не останній.

* Можливість додати коментар при ретвіті (аналог “старих” ретвіти типу RT і via) – не очікується.

* Сумна (але не дуже несподівана) новина для шанувальників Tweetie for Mac: нової версії, анонсованої Лореном Бріхтером незадовго до покупки Твіттером його компанії Atebits, найближчим часом чекати не варто.

* Анімовані аватари не будуть дозволені – Twitter вважає їх «відволікаючими увагу».

* Права панель в новому інтерфейсі, крім інших функцій, отримає найближчим часом підтримку контенту ряду популярних медіа-сервісів, у тому числі Posterous і Tumblr.

* В даний час ведеться робота над функцією скорочення посилань безпосередньо у веб-інтерфейсі Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.