Після 22.00 спиртного вже не купиш

28 жовтня. Івано-Франківськ. Сьогодні, 28 жовтня, вступило в силу рішення Івано-Франківської міськради щодо заборони продажу алкогольних напоїв у роздрібній мережі міста від 22:00 до 8:00. Текст рішення, підписаного міським головою, подаємо нижче:

Про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній торговельній мережі міста

На сьогодні в місті роздрібна торгівля алкогольними напоями здійснюється в 635 закладах торгівлі. Значна кількість закладів торгівлі розміщена в житлових будинках, що створюють незручності їх мешканцям, часто порушується ст.24 Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму». Слід відмітити, що є непоодинокі випадки зловживання слабоалкогольними та алкогольними напоями молоддю міста, зокрема, в нічний час.

Через неврегульованість зазначених питань на законодавчому рівні, керуючись ст.15-3 «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою впровадження державної політики щодо попередження вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед населення (в тому числі підлітків, молоді) і впорядкування їх продажу сесія міської ради вирішила:

  1. Заборонити продаж пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній торговельній мережі міста з 22-00 години вечора до 8-00 години ранку.
  2. Начальнику відділу патронатної служби (О.Ковальчук) дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному інтернет-сайті Івано-Франківської міської ради.
  3. Рішення вступає в силу через два тижні з дня опублікування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Я. Яцишина та начальника міського відділу УМВС України в області В.Сміха.

Джерело Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.