Пукач хоче, щою за Гонгадзе відповіли Кучма, Литвин та Джига

18 жовтня. Київ. Слідчий Генпрокуратури вимагає від Олексія Пукача (головного обвинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе) з метою змінити адвоката в справі – про це “Українській правді” повідомив нинішній захисник Пукача Олег Мусієнко.

“12 та 18 жовтня Олексія Пукача двічі без мого відома привозили до слідчого управління Генпрокуратури на Борисоглібській з метою нав’язати йому нового захисника. Мені це підтверджував сам Пукач”, – сказав Мусієнко.

“Це порушення права на захист, гарантованого 55 статтею Конституції та 46-48 статтями Кримінально-процесуального кодексу”, – додав Мусієнко.

За його словами, Пукача приводили на бесіду з заступником генпрокурора Ренатом Кузьміним, що виступає куратором Управління з розслідування особливо важливих справ.

“12 жовтня Кузьмін зустрічався з Пукачем, після чого до Пукача прийшов новий слідчий Грищенко разом з наглядаючим прокурором, які почали його переконувати поміняти захисника”, – розповів адвокат.

Однак, зазначив він, Пукач наполіг, щоб його інтереси і далі захищав Мусієнко, після чого “18 жовтня Пукача знову привезли до Генпрокуратури на Борисоглібську”.

За словами Мусієнка, мета слідчого – виділити справу відносно замовників убивства Гонгадзе в окреме провадження і “поховати її”.

“Тоді як моя позиція, узгоджена разом з Пукачем – за вбивство Гонгадзе мусять відповідати Леонід Кучма і Володимир Литвин, а також Микола Джига, який створював Пукачу алібі”, – зазначив Мусієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.