За порушення правил - позбавлення прав

20 жовтня. Україна. Мінтранс має намір позбавляти автомобілістів водійських прав на термін від 3 до 5 років за порушення правил перетину залізничних переїздів.

Зокрема, міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфіменко заявив: «Ми зараз виходимо з ініціативою – від 3 до 5 років позбавлення прав за порушення умов переїзду автомобільними транспортними засобами», – інформують «Подробиці».

За його словами, завтра 21 жовтня Мінтрансзв’язку проведе засідання колегії, на якому буде обговорюватися програма заходів щодо забезпечення безпеки залізничних переїздів. Міністр повідомив, що в 2010 році на залізничних переїздах сталося 91 ДТП.

Також за останні 3 роки, зазначив Єфіменко, зафіксовано близько 90 випадків в’їзду транспортних засобів у середину поїзда. За його словами, держпрограма з безпеки на залізничних переїздах буде передбачати установку додаткових шлагбаумів, будуть забезпечені світлові і звукові сигналізації на під’їздах до переїздів, а також встановлення шляхопроводів.

Міністр також зазначив, що розглядається можливість жорсткої кримінальної відповідальності за порушення правил перетину переїзду.

Джерело Інфокар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.