імпотенція
Лікарі перевірять нові ліки від імпотенції

Вафлі, які, буквально тануть у роті, можуть стати новим засобом боротьби з чоловічою недугою – імпотенцією. Цей засіб дуже схожий на пластинки для освіження дихання, і діє він швидше, ніж інші традиційні засоби.

Новий засіб від імпотенції складається з тих же активних інгредієнтів, що й віагра та інші подібні ліки, проте його молекули набагато меншого розміру, від чого препарат швидше всмоктується і починає діяти.

Лікарські засоби від імпотенції допомагають чоловікам справитися зі статевою дисфункцією. Однак перш ніж вони починають діяти, має пройти якийсь час, звичайно близько півгодини – годину. Тривале очікування може не самим позитивним чином позначитися на пристрасті партнера і його обраниці.

Що стосується нових ліків, дозування у них те ж, але діяти вони починають значно швидше – приблизно на 30%. Справа в тому, що тканини в ротовій порожнині покриті сотнями кровоносних судин, особливо під язиком. Ліки, покладені під язик, всмоктуються в кров набагато швидше, ніж пігулка.

На даному етапі виробник планує проведення широкомасштабних випробувань продукту для підтвердження його ефективності. У разі якщо засіб не обдурить очікування, незабаром буде налагоджено його виробництво.

Аналогічні технології виробництва можна використовувати при виробництві швидкодіючих ліків від підвищеного кров’яного тиску, болей і депресії.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.