Борис Тарасюк
Тарасюк: з Чавесом не спілкується весь демократичний світ

18 жовтня. Колишній міністр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що тісні відносини з Венесуелою можуть погіршити відносини з Євросоюзом і США.

Він зазначив, що Уго Чавес є лідером, з яким не спілкується весь демократичний світ.

«Нинішня українська влада демонструє у зовнішній політиці свої вільні погляди, тоді як усередині країни обслуговує інтереси великого капіталу, великого бізнесу, що є несумісним», – сказав Борис Тарасюк.

На його думку, «очевидною мотивацією таких контактів є бажання Кремля».

«І не випадково, що Чавес заявив про те, що він запрошує Україні до видобутку нафти і газу в родовищах у Венесуелі, як це робить Росія», – зазначив екс-міністр закордонних справ.

У той же час Борис Тарасюк заявив, що у нього особисто «викликає сумнів економічна основа видобутку нафти і газу у Венесуелі». «І у випадку транспортування нафти в Україні – якою високою буде ціна», – констатував він.

У зв’язку з цим Борис Тарасюк заявив про більшої економічної доцільності для України закуповувати енергоносії в інших країнах.

А щодо видобутку нафти і газу, зазначив він, то для України це вигідніше робити, наприклад, в Лівії та Єгипті, влади яких також запрошують Україну для такої співпраці.

«Очевидно, що тут немає ніякої економічної вигоди, а є лише політичний розрахунок. Викликає сумнів доцільність такого політичного розрахунку, тим більше, що він може призвести до погіршення відносин України з Вашингтоном і Брюсселем», – резюмував Борис Тарасюк.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.