Концерт переможців буде транслюватися в реальному часі на YouTube

13 жовтня. США. Сьогодні на YouTube починається прийом заявок для участі у другому міжнародному оркестрі, який виступить на тижневому саміті в Сіднейському оперному театрі в березні 2011 року.

Конкурсне прослуховування учасників майбутнього оркестру – це можливість для музикантів усього світу поділитися своїм досвідом і знаннями у створенні і виконанні музичних творів за підтримки самих знаменитих виконавців, композиторів і диригентів.

Прийом онлайн-заявок на участь у Симфонічному оркестрі YouTube 2011 відкрився вчора і продовжиться до 28 листопада 2010 року. Щоб продемонструвати свої музичний талант і техніку виконання, музикантам необхідно викласти на сторінку проекту відеозапис виконання відібраних журі творів.

У цьому році взяти участь у конкурсі зможуть солісти-імпровізатори, що грають не тільки на класичних, а й на будь-яких інших інструментах. Щоб виступити у фіналі, їм потрібно буде представити на суд журі власну імпровізацію на тему композиції Мейсона Бейтса «Материнство».

Журі, до складу якого входять представники провідних світових оркестрів, вибере півфіналістів в обох категоріях – солістів-імпровізаторів і оркестрантів. Після цього з 1 по 17 грудня 2010 року за півфіналістів буде голосувати спільнота YouTube. Список музикантів, які увійшли до фіналу, буде оголошено на YouTube 11 січня 2011.

Ознайомитись з офіційними правилами участі в конкурсі та списком поширених запитань можна на каналі Симфонічного оркестру YouTube (youtube.com / symphony).

У березні 2011 року переможці конкурсу та провідні світові музиканти візьмуть участь у тижневому саміті класичної музики, який пройде в легендарному Сіднейському оперному театрі. Його кульмінацією стане концерт, який відбудеться 20 березня 2011 року і транслюватиметься на YouTube в режимі реального часу. Оркестром диригуватиме Майкл Тілсон Томас.

ВІДЕО

Джерело Інтернет.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.