Сергій Тігіпко
Тігіпко назвав Харківські угоди хорошими

Віце-прем’єр України Сергій Тігіпко, виступаючи на форумі “Росія кличе!”, заявив, що проблем з транзитом російського газу до Європи через територію Україну тепер не буде.

“Ми підписали дуже вдалу угоду в Харкові, яка дозволила нам на $100 знизити ціну на газ. Ми абсолютно спокійно дивимося в перспективу, і в грудні у нас вже не буде проблем. Європейці можуть бути абсолютно спокійні щодо транзиту російського газу через територію Україну”, – запевняє Тігіпко.

“За останній час ми зняли повністю проблеми з Росією, це були насамперед проблеми на особистісному рівні. Сьогодні таких проблем немає”, – зазначив Тігіпко, говорячи про відносини з РФ.

Організатором інвестиційного форума виступив “ВТБ Капітал”. Мета заходу – залучення інвестицій у російську економіку. На порядку денному також питання підвищення ефективності використання природних ресурсів.

Очікується, що у форумі візьмуть участь близько тисячі представників влади та бізнесу. Вони будуть намагатися визначити найбільш перспективні інноваційні сектори російської економіки, які будуть привабливі для іноземного капіталу.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.