Євро-2012
Україна хоче максимального спрощення перетину кордону під час ЄВРо-2012

28 жовтня. Львів. У час підготовки до Євро-2012 нагальним питанням є спрощення процедури переходів державного кордону, облаштування зелених коридорів для вболівальників та туристів.

Про це у Львові під час наради з віце-прем’єр-міністром – міністром економіки Польщі Вальдемаром Павляком заявив віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

Колесніков
закликав польську сторону використовувати досвід проведення великих міжнародних футбольних турнірів, під час яких документом для переходу кордону є офіційний квиток на футбольний матч.

За словами чиновника, цей досвід має бути перенесений і на час Євро-2012 для того, щоб українські уболівальники мали б можливість відвідувати матчі в Польщі і перетинати кордон Євросоюзу, маючи у своєму розпорядженні офіційний квиток.

Крім того, Колесніков заявив, що Україна має намір скасувати різні види інспекцій в межах прикордонного контролю. Мова йде про фіто-і санітарні інспекції, які, за його словами, часто не виконують поставлених перед ними завдань.

Колесніков також повідомив, що дав доручення міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову прибрати пункти ДАІ в межах 50-кілометрової зони для спрощення процедури пересування автомобілістів.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.