монітор
Монітор зі змінною діагоналлю

Представляємо вам чергову ідею дотепних японців – монітор із змінною діагоналлю.

Мак Фунаміцу (Mac Funamizu) пропонує світові нову ідею – монітор із змінною діагоналлю.

Здавалося б, більшість людей здивується, навіщо взагалі потрібен такий екран. Якщо є можливість встановити його на максимальні розміри, ви просто встановите і не станете його зменшувати. Але досвідчені «комп’ютеромани» розуміють, що для роботи може більш зручним бути цілком звичайний монітор трохи більше 20 дюймів в діагоналі, а для перегляду кіно або ігор дійсно краще перейти до максимальних можливостей. Крім того, різні фільми можуть мати різні співвідношення картинки, і прості рухи рук дозволять вам дивитися широкоформатні кінострічки або звичайні відеопрограми без дратівливих чорних смуг на екрані.

При цьому «зайва» частина гнучкого ЖК-екрану просто згортається трубочкою в бічній стійці. Комп’ютер з легкістю розбереться, який саме поточний розмір у монітора – якщо, звичайно, залишити можливості міняти його діагональ тільки в рамках визначених заздалегідь заданих варіантів.

У цього монітора є і «родзинка» – невеликий вбудований в монітор відеопроектор, який дозволяє комп’ютеру демонструвати невеликі повідомлення, іконки чи інші повідомлення не на самому моніторі, а де-небудь поблизу – скажімо, на столі. Дійсно, якщо ви захоплені грою або переглядом фільму, спливаючі повідомлення і віконця виводять з себе, проектор ж зробить це ненав’язливо, і разом з тим не дасть пропустити нічого важливого.

Такі монітори увійдуть в наше життя років так через 10. Зараз же можна зрідка знайти де-не-будь на наукових виставках лише моделі з гнучким і тонким дисплеєм. Чи варто чекати новинки чи це черговий концепт, покаже час.

За матеріалами TechNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.