Японія, Китай
Японія і Китай - знову конфлікт?

Японія має намір вимагати в компанії Google змінити написання назв спірних з Китаєм островів на карті, розміщеній на сайті пошуковика, про це в четвер в парламенті заявив міністр закордонних справ країни Сейдзі Маехара.

Зараз на карті пошукової системи Google назву островів Сенкаку, які Японія вважає своєю територією, написано двома мовами – по-японськи (Сенкаку) і по-китайськи (Дяоюйдао).

“Сьогодні або завтра ми звернемося до Google з вимогою стерти китайське написання назви островів”, – заявив міністр.

Японське відділення компанії Google обіцяло розглянути питання, але заявило, що компанія прагне зробити свій сайт зручним для користувачів всього світу.

“У тих випадках, коли на територію претендує кілька країн, ми намагаємося зайняти нейтральну позицію і розміщуємо назву на декількох мовах, щоб надати користувачам найбільш повну інформацію”, – заявило керівництво відділення.

Острови Сенкаку (Дяоюйдао) є спірною територією між Японією і Китаєм. Пекін і Токіо не можуть визначити проходження кордону між виключеними економічними зонами в районі островів. Японія наполягає на проходженні розділової лінії посередині водного простору, КНР – на переміщенні лінії ближче до японського узбережжя.

Джерело RIAN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.