плакат, мітинг, акція
Януковичу дорікнули на чергове невиконання обіцянки

26 жовтня. Херсон. Фото. Відео. 26 жовтня безпартійні жителі Херсона та активісти громадської ініціативи «Херсонська громада» пікетували Адміністрацію Президента. Вони подарували Віктору Януковичу мітлу.

“Якщо Президент не може навести порядок, примусити мера Херсона працювати в інтересах городян, нехай сам бере мітлу і мете наші вулиці”, – вважає херсонець Олександр Ващук.

Жителі Херсона вирішили нагадати Віктору Януковичу його власні обіцянки, дані у 2006 р. під час візиту до їхнього міста.

Тоді Віктор Федорович заявив: «Кожного разу, проїжджаючи місто Херсон, отримую величезну кількість скарг мешканців Херсонщини. Бачачи, скільки бруду, скільки сміття, я можу сказати, що тут немає господаря. Якби мені попався в руки цей мер, коли я був би при владі, я думаю, що в руках тільки б шкура залишилася у мене. Я б його змусив навести порядок, він би в мене цілодобово ходив з мітлою».

У Херсоні склалася катастрофічна ситуація в сфері житлово-комунального господарства, розвалені тепломережі, дороги стали Непроїзна для автотранспорту, не працюють ліфти, спеціально банкрутувати громадський транспорт всього і не перелічиш, відзначають організатори акції.

Жителі міста неодноразово збирали тисячі підписів і направляли Януковичу з проханням врятувати Херсон від бруду, але ніякої реакції так і не дочекалися. Більше того, Володимира Сальдо знову висунули кандидатом у мери від Партії Регіонів.

Херсонці бояться, що вибори не будуть прозорими і чесними: часто-густо використовується адмінресурс, б’ються кандидати в депутати та журналісти, кандидатів незаконно знімають з реєстрації, друкуються невраховані бюлетені.
Прикладом адміністративного тиску на громадян може бути рішення ДАІ області загорнути автобус з пікетувальниками назад в Херсон, хоча шляховий лист у них був правильно оформлений. Добралися тільки десяток людей на легковиках та автостопом.

Мер явно боїться, що в Києві переповниться чаша терпіння і його приберуть.

«Спостерігачі вже говорять про підготовку масштабної фальсифікації результатів голосування в Херсоні. Сальдо має намір триматися за владу до останнього. Якщо Сальдо ще раз стане мером – Херсон перетворитися на суцільне потьомкінське село, де неможливо жити», – заявляють у Херсонському обласному представництві Комітету виборців України.

У своєму зверненні до Віктора Януковича, яке передано в Адміністрацію Президента жителі Херсона відзначають: «ми з жахом думаємо, що буде далі з нашим рідним містом, якщо Сальдо фальсифікує вибори і стане мером ще на 5 років, перетворивши 320 тис. херсонців в заручники свого непрофесіоналізму і безгосподарності. Віктор Федорович, врятуйте Херсон, не віддавайте Сальдо місто на розграбування! Захистіть наше право вибору! Ми віримо Вашому слову!».

А для більшої аргументації своїх слів і як нагадування – вони подарували Президентові мітлу.

herson01

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.