Президент України Віктор Янукович
Янукович поправив постанову Кабміну про платні бібліотеки для студентів

13 жовтня. Київ. Янукович попросив Азарова не впроваджувати платні послуги для студентів у бібліотеках.

Про це він повідомив відповідаючи на питання 5 каналу про те, що уряд вирішив переглянути Постанову про встановлення переліку платних послуг у ВНЗ після розмови з Президентом України

“Я задав питання прем’єр-міністру чому уряд такі рішення прийняв. Що, вони забули, коли вони були молодими? Чи не поважають молодь? На мій погляд це питання, яке було прийняте, про надання платних послуг студентам, це питання не враховує дуже багато аспектів життя молодих людей і функціонування навчальних закладів. Я це рішення прийняв, на мій погляд, цілком природно”, – розповів Віктор Янукович.

За його словами, в складі Кабінету міністрів є Міністерство освіти, є департамент який займається освітою і має готувати рішення, узгоджувати їх. Там існує інструмент прийняття рішень і їх виконання.

“Президент безумовно має можливість поправити уряд, зупитини якесь рішення, надати рекомендації і висловити свою точку зору”, – зауважив Янукович.

Він повідомив, що у розмові з Азаровим, прем’єр-міністр розповів, що рішення про платні послуги у ВНЗ приймалося попереднім урядом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.