Арсеній Яценюк
Яценюк: люди тікають з Партії Регіонів

24 жовтня. Житомир. У Партії регіонів відбувається відтік людей: до Партії регіонів біжать окремі політичні діячі, з Партії регіонів біжать люд.

Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк в неділю на прес-конференції в Житомирі.

Він зазначив, що проїхав майже всю країну і побачив дуже цікаву тенденцію.

«Кандидати- мажоритарники, висунуті Партією регіонів, на зустрічах із виборцями не хочуть говорити, що вони йдуть від партії влади. Бо можуть помідорами закидати. Сьогодні є тенденція: бути членом Партії регіонів – це поганий тон», – додав Арсеній Яценюк.

Лідер «Фронту Змін» підкреслив, що Партію регіонів перестали боятися. За словами Яценюка, це дуже добре видно на прикладі Донецької області, де відбуваються дуже неприємні для «регіоналів» процеси. Люди переходять в інші політичні сили. До прикладу, виконувач обов’язків мера міста Димитрове перейшла до «Фронту Змін», в Красноармійську 11 депутатів вийшли з фракції Партії регіонів, половина з них перейшли до «Фронту Змін», відзначає прес-служба Яценюка.

«І це незважаючи на те, що на них тиснуть, нападають на офіси та штаби», – додав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що це «дуже серйозний дзвінок, насамперед для самих «регіоналів».

«Якщо вони поводитимуться так само, як зараз, то президент, який обирався фактично від Партії регіонів, відмовиться від цієї партії. Ми це бачили на прикладах Віктора Ющенка і Леоніда Кучми. Якщо діячі з Партії регіонів не усвідомлять, що їхня діяльність приносить шкоду президенту, то він просто відмовиться від цієї партії».

Лідер «Фронту Змін» зазначив, що в цьому разі Україна тільки виграє.

Comments

  1. Если Янукович не поймёт, что ПР превращается в опасную террористическую группировку и на следующим этапе ПР разберёт Украину на обособленные княжества которыми будут управлять воры в законе и не обязательно из Украины, то конечно виноват в этом будет он лично. Мы предупреждали что Януковича попытаются изолировать и он потеряет все рычаги власти не зависимо от того сколько теоретических возможностей влиять у него будет. ПР начинает сливать Януковича себе в карманы а эти выборы это в принципе очередной этап по захвату власти у народа и самого Президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.