рублі, гроші
Янукович підписав закон про зарплату два рази на місяць

16 жовтня. Президент України Віктор Янукович підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати”, яким встановлюються граничні терміни виплати заробітної плати працівникам.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Закон вносить зміни до Кодексу законів про працю (КЗпП) України, згідно з якими зарплата виплачується працівникам регулярно в робочі дні, у строки, встановлені колективним договором чи нормативним актом роботодавця, погодженим з вибраним органом первинної профспілкової організації, але не рідше двох разів на місяць, через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів і не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Згідно закону, розмір зарплати за першу половину місяця визначається колективним договором, або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації, або іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, але не менше, ніж оплата за фактично відпрацьованого часу з розрахунків тарифної ставки працівника.

Нагадаємо, відповідний закон Верховна рада прийняла 23 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.