Президент України Віктор Янукович
Янукович погодив закон про ліквідацію райрад

12 жовтня. Київ. Президент України Віктор Янукович підписав закон про Кабінет міністрів, який відповідає вимогам Конституції 1996 року і дозволяє президентові формувати уряд і звільняти прем’єр-міністра без участі Верховної Ради. Про це 12  повідомила прес-служба глави держави.

Крім того, Янукович підписав зміни до низки законів для приведення їх у відповідність до вимог Конституції 1996 року. Серед інших, зміни внесені до законів про Службу безпеки України, про місцеві державні адміністрації, про Конституційний суд.

Як повідомлялося, 7 жовтня Верховна Рада прийняла закон про Кабінет міністрів, який визначає роботу уряду відповідно до набуття чинності Конституції 1996 року.

Основний закон у редакції 1996 року, знову вступив у силу 30 вересня, також передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогодні їх п’ять: Борис Колесніков — з питань Євро-2012, Володимир Сівкович — з питань національної безпеки і оборони, Віктор Слаута — з питань агропромислового комплексу, Сергій Тігіпко — з економічних питань, Віктор Тихонов — з питань регіональної політики.

За даними ЗМІ, з посад віце-прем’єрів можуть бути звільнені Сівкович, Слаута і Тихонов, а в керівництві уряду може з’явиться нова посада.

Джерело Зеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.